Forum Udruge za projekte i suradnju
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Projekt profesora Lauca

2 posters

Go down

Projekt profesora Lauca Empty Projekt profesora Lauca

Postaj by Marolin 23/5/2008, 12:00

Prof. dr. sc. Ante Lauc, profesor u mirovini
Ekonomski fakultet u Osijeku
Gajev trg 7
31 000 Osijek
telefon: 031/224-454
mobitel: 091/22-44-076
e-mail: anlauc@gmail.com
telefaks: 031/211-604




Pozdrav svima

Evo zamolio bih da mi proslijedite sve kontakte i zainteresirane osobe koji bi radili na jednom projektu umrežavanja. U prilogu vam šaljem dopis. Naime, u ponedjeljak mi je profesor Ante lauc prenio ideje jednog projekta umrežavanja s najpoduzetnijim Hrvatima u svijetu! Potrebna mi je svaka vaša pomoć, zatim prijedlozi vezani uz kreiranje web stranice te pomoć oko pronalaska kontakata putem maila! Ovom forumu priključio se i sam profesor!



Predmet: Z A M O L B A
- za pomoć pri organizaciji videokonferencije





Poštovana gospodo!

Kao voditelj znanstveno - istraživačkog projekta “Sinergija ljudskog, fizičkog i financijskog kapitala za autopoietični razvitak”, koji je odobren od strane Ministarstva znanosti, obrazovanja i športa, želja nam je povodom pete obljetnice dolaska Svetog Oca Ivana Pavla II u Banja Luku, organizirati u sklopu projekta videokonferenciju na temu “Globalno autopoietično sveučilište” na kojoj bi se govorilo o potrebi spajanja vjere i znanosti u duhu papine enciklike “Fides et Ratio”. Na videokonferenciji bi bili nazočni, uz suradnike na našem projektu, mnogobrojni predstavnici znanstvenih i vjerskih institucija, stručnjaci i drugi gosti kao i svi zainteresirani koje bi se pozvalo putem javnih medija. Svi sudionici videokonferencije bili bi prisutni na nekoj od lokacija: u Osijeku (Elektrotehnički fakultet), Zagrebu (Fakultet elektrotehnike i računarstva), Splitu (Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje), Rijeci (Pravni fakultet) i Banja Luci. Videokonferencija bi se snimala i izravno prenosila putem Interneta tako da bi se posredno pitanjima, komentarima ili svojim materijalima svi Hrvati diljem svijeta mogli uključiti u rad videokonferencije.

Budući smo već u sklopu projekta organizirali videokonferencije i imamo iskustva sa organiziranjem videokonferencija unutar Hrvatske, naša zamolba je vezana za Banja Luku, budući da tamo imamo nekoliko suradnika (između ostalih, biskup Franjo Komarica) te nam je iznimno važno da i oni sudjeluju na videokonferenciji i da budu spojeni sa navedenim lokacijama u hrvatskim gradovima. Budući da, prema našim saznanjima, u Banja Luci ne postoji dvorana za udaljena predavanja kakva postoji na navedenim lokacijama u hrvatskim gradovima, zanima nas da li je moguće i, ako je, na koji način tehnički organizirati da naši suradnici u Banja Luci budu slikom i zvukom spojeni s nama tijekom videokonferencije.

Unaprijed Vam hvala. U očekivanju Vašeg odgovora, srdačno Vas pozdravljam.

Sa osobitim poštovanjem,

prof. dr. sc. Ante Lauc
Marolin
Marolin
UPS advanced
UPS advanced

Male
Broj postova : 33
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 15.01.2008

[Vrh] Go down

Projekt profesora Lauca Empty Re: Projekt profesora Lauca

Postaj by antelauc 27/5/2008, 23:04

Na žalost malo tko se i ovdje hoće uključiti i proaktivno pridonijeti razvitku ljudskih resursa..
No danas je započeo s radom Savjet, koji će se briniti o najvažnijem aspketu života - RAZVITKU LJUDI, dizanju motivacije ka SAMOAKTUALIZACIJI, dizanju znanja ka vrhunskoj profesionalnosti (svaki amater zna bit stvari u bilo kojoj aktivnosti, a profesionalac vlada sa gotovo svim detaljima - o diletantima, koji glume profesionalce ne želim trošiti riječi) i podizanju kulture TIMSKOG RADA.
Moji bivši studenti (Zlatko Janečić, Ivan Matejašič, Sonja Vuković) su članovi Savjeta i svojim bogatim iskustvima će pridonijeti uz ostale članove Savjeta da pokrenemo navedene procese.
Pratite preko medija što se poduzima,a ako se netko ovdje javi spreman sam surađivati, ali ne mislim gubiti vrijeme ako nema .... sami zaključite.
Sretno!

antelauc
UPS beginner
UPS beginner

Male
Broj postova : 2
Age : 82
Registration date : 20.05.2008

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.